Çalışma Sistemimiz

p28

Harbut Nakliyat gerçekleştirdiği tüm taşıma ve nakliyat faaliyetlerinde özel ve ihtiyaca uygun hizmeti ile farklılık yaratan bir firmadır. Nakliyat ve taşımacılık işlemleriniz için bize telefon, e-mail ya da web sitemizdeki iletişim formlarıyla ulaşmanız yeterlidir. Daha sonra istediğiniz zamanda uzmanlarımız taşıma yapılacak alanda malzemeleriniz için detaylı bir inceleme yapacaktır.

Bu incelemede,

  • Eşyalarınızın hassasiyetine göre taşımada kullanılacak araç planlaması,
  • Eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcama planlaması,
  • Eşyalarınızın hassasiyetine çağdaş asansörlü sistemin nasıl kurulacağı ve nereye kurulacağının planlanması,
  • Değerli eşyalarınız için sigorta tespiti gibi çalışmalar yapılmaktadır.

Eşyalarınızın gideceği yeri de önceden gören uzmanlarımız taşıma sürecine son derece hakim olmaktadır.

Bu süreçlerden sonra Harbut Nakliyat ekibimiz, sizin isteklerinizi de göz önünde bulundurarak size bir teklif sunar. Taşınma tarihi de uyumlu bir şekilde kararlaştırılarak alanında uzman ve deneyimli Harbut Nakliyat kadrosu ile taşıma ve nakliyat süreci başlar.

Taşıma experi, taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur. Taşınacak olan tüm eşyalarınız, profesyonel ekiplerimiz tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilir. Taşınmaya hazır hale gelen malzeme ve paketler numaralandırılarak içeresindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.

Ekiplerimiz tarafından demontesi yapılan mobilyalar, Avrupa’dan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlara sarılı ve plaka kartonlarla muhafaza edilir.

Yatak, koltuk ve sandalyeler önce strech ile kaplanır, sonra pet graft kâğıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır.

Şifonyer, yemek masası, komodin, sehpa büfe, camlı vitrinlerin özel yapılan köpük profiller ile tüm köşeleri sarılır ve strech kullanılarak sabitlenir. Graft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktan sonra plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

Beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

Elektronik eşyalar, kabloları söküldükten sonra graft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir veya sandıklanır.

Ayna, cam ve hassas eşyalar beyaz kağıt ve yumuşak havalı naylonlar ile sarılarak yüksek koliler ile paketlenir. Büyük hacimliler içinse özel tahta sandıklar yapılır, strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir.

Antika, seramik, porselen, resim, yağlı boya tablo gibi değeri yüksek eşyalar için özel menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar firmamız tarafından hizmetinize sunulur. Özel ambalaj malzemeleriyle paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilir.

Son olarak;

  • Taşınma saatinde evinizin önünde kamyon için park yeri ayrılması,
  • Apartman yöneticileri, site yönetimi ve apartman görevlilerinin taşınma hakkında bilgilendirilmesi,
  • Taşınmadan 24 saat önce buzdolabının fişinin çekilmesi ve temizlenmesi,
  • Bulaşık, çamaşır ve kurutma makinelerinin içlerinin boşaltılması ve hortumlarının sökülmesi,
  • Elektrikli cihazların fişlerinin çıkarılması

siz müşterilerimizin sorumluluğunda olan uygulamalar olmaktadır.