Sıkça Sorulan Sorular

p16Taşıma İşlemlerinde Sigorta Yaptırılması Zorunlu Mudur?

Taşıma ve nakliyat hizmetlerimizde sigorta, firmamız tarafından yapılmaktadır. Sizin tarafınızdan herhangi bir ek ödemeye gerek olmaksızın taşıma sigortası, genel ücrete tabidir. Eğer bizden kaynaklı herhangi bir sorun tespit edilirse masrafınız firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Nakliyat İşlemleriniz Kaç Kişiyle Yapılmaktadır?

Gerekli haller için değişebilen durumları göz önünde bulundurursak, genel olarak personel sayımız minimum 3, maksimum 8 kişi olarak hizmet verilmektedir.

Şirketiniz İle Anlaştığımda/Anlaştığımızda Biz Neleri Toplamalıyım/Toplamalıyız?

Bu işlem anlaşmamıza göre değişmektedir. Eğer tam hizmet anlayışı çerçevesinde anlaşma yapıldıysa sadece özel eşyalarınızı toplayabilirsiniz.

Taşınma İçin Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Taşıma ve nakliyat işlemleri için aracımıza eşyaların taşınacağı bölgeye ya da eşyaların taşınacağı bölgeden kolaylıkla yükleme yapılabilmesi için bir gece önceden araç park işlemini kolaylaştırabilirsiniz.

Bir Taşıma Süreci Ne Kadar Sürer?

Şehir içi hizmetlerimizde bu işlem bir günü geçmemektedir. Ancak şehir dışı gibi mesafenin uzak olduğu bölgelerde iş bitim süresi değişebilmektedir.

Nakliyat İçin Rezervasyon Yaptırmalı Mıyım?

Evet. Taşınma için en erken 3 gün öncesinden firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Taşınacak malzemeleriniz için gerekli inceleme ve hazırlık için 3 gün öncesinden iletişime geçerek 3 gün sonra taşınma işleminiz başlatılmaktadır.