Yorumlar

hızlı, güvenilir

Bir danışmanlık şirketinde müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum. Müşterimiz olan her sektörden firma, genelde uzun araştırmalar gerektiren işlerinde bize danışarak, gerekli ve yeterli bilgileri alarak hareket ederler. Sağladığımız bilgiler onlar için çok önemli olduğundan biz de sağlıklı ve doğru açıklamalar yapmak zorundayız. Geçtiğimiz gün de müşterimiz olan canlı casino sitesi, ofisini yeni ve daha büyük bir yere taşımak istediğini ancak önceki deneyimlerinden taşınma konusunda sıkıntı yaşadığını belirtti. Bu sebeple, çok hassas bir araştırma yaptım ve konusunda uzman bir kadronun çalıştığı, hızlı, güvenilir ve doğru hizmet sunan Harbut Nakliyat ile çalışmayı uygun buldum. Müşterimiz, çok memnun kaldığını ve tüm tanıdık ve dostlarına da firmayı tavsiye edeceğini iletti.
Elif Sarıgün,
Müşteri Temsilcisi

Herkese tavsiye ederiz

Bir süredir evimizin fiziksel koşullarından mutlu değildik. Çok küçüktü ve bizi çok zorlamaya başlamıştı. Ailelerimiz şehir dışında yaşadığı için sık gelemiyorlar ve geldiklerinde de uzun süre kalıyorlar. Bu yüzden rahat edecekleri odalara ihtiyacımız vardı. Uygun bir ev bulmak bir hayli uzun sürdü ama sonunda tam da düşündüğümüz gibi bir ev bulduk. İşin kolay kısmını hallettikten sonra geldik zor kısmına, yani taşınmaya. Eşyaları toplamak ve düzgünce paketlemek bile başlı başına günler süren mesailer anlamına geliyordu. Neyse ki, olabildiğince düzenli ve odalara göre sınıflandırılmış şekilde eşyalarımızı topladık ve nakliyat şirketlerini de bu sırada güzelce araştırdık. Harbut Nakliyat sayesinde eşyalarımızı sorunsuz bir şekilde yeni evimize taşıdık. Herkese tavsiye ederiz.
Ayşegül Taşkın,
Muhasebe Uzmanı

Harbut Nakliyat’a güvenebilirsiniz.

Taşınmak zor iş, hem ev taşımak hem de iş yeri taşımak. Özellikle iş yerindeki taşınmalarda profesyonel bir ekiple çalışmak çok önemli. Biz de böyle bir ekip arayışına girdik ve Harbut Nakliyat ile bu sayede tanıştık. Birçok elektronik aletin, bilgisayarın ve daha bir sürü maddi değer taşıyan cihazın yer aldığı şirketimizi sorunsuz ve kayıpsız olarak yeri yerimize naklettiler. Üstelik çok hızlı ve güvenli bir şekilde bunu yaptılar. Aklımızda hiçbir soru işareti kalmayacak şekilde, her türlü sorumuza yanıt verdiler ve bir takım özel isteklerimizi ve ambalaj taleplerimizi de yerine getirdiler, bunu da unutmamak lazım. Özellikli eşyalar, daha dikkatli sarılması ve paketlenmesi gereken her türlü alet ve cihazınız için Harbut Nakliyat’a güvenebilirsiniz.
Ahmet Can Yenilmez,
Operasyon Yetkilisi

Titiz arkadaşlar

Arkadaşlar çok titiz çalışıyorlar. 300 km uzağa ev taşıdık bir bardak bile kırılmadı. Herkese tavsiye ederiz.
Muzaffer Danacı,
İnşaat Mühendisi

gözüm arkada kalmayacak

Yakın bir zamanda iş nedeniyle birkaç seneliğine yurt dışına taşınacağım ancak tekrar buraya döneceğim. Bu sebeple, taşınma ve eşyalarımın da bir depoda muhafaza edilmesi sorunuyla karşı karşıya kaldım. Ne yapacağımı düşünürken ve internette araştırma yaparken, Harbut Nakliyat ile karşılaştım ve sundukları hizmet gerçekten çok cazip geldi. Telefonda aldığım bilgiler ve müşteri ile ilgilenme tarzları çok hoşuma gitti, bir de yüz yüze görüşmek istedim. İşlerinde uzman tavırları ve güler yüzlü yaklaşımları beni ikna etti. Evimdeki eşyaları gönül rahatlığı ile Harbut Nakliyat’a teslim ediyorum. Yurt dışında olduğum süre zarfında, hiçbir dış etkenden olumsuz şekilde etkilenmeden en iyi şartlarda saklanacağından eminim. Bu yüzden giderken de gözüm arkada kalmayacak.
Erdal Tokgöz,
Satış ve Pazarlama Sorumlusu

hızlı bir taşınma

Evden eve nakliyat zor iştir ama daha zor olan bir şey varsa, o da iş yerini taşımaktır. Hele de iş yeriniz bir fabrika veya atölye ise taşınmak gerçekten işkenceye dönüşebilir. Bu sebeple, kesinlikle ucuza kaçmadan düşünmek, iyi planlama yapmak ve muhakkak uzman bir kadroyla çalışmak gerekir. Tabii uzman bir kadro bulmak ve anlaşmak, hele de randevu almak ve tam zamanında hizmet talep etmek bir hayli zordur. Ülkemizde fabrika taşımacılığı konusunda çok fazla uzman olduğu söylenemez. Bu yüzden çok iyi bir araştırma yapmak gerekir. Ben de bu konuda gerek internette gerekse başka yollarla sıkı bir araştırmaya giriştim. Ve sonunda Harbut Nakliyat’a ulaştım. İyi ki ulaşmışım. Sorunsuz ve temiz bir şekilde, üstelik gayet hızlı bir taşınma süreci yaşadık. Cihazlarımız ve aletlerimiz o kadar güzel ambalajlandı ve yerleştirildi ki, sanki hiç taşınma olmamışçasına, üretime kaldığımız yerden devam ettik.
Mehmet Hasgören,
Kurucu